LG G3 Ekran Dokunmatik Değişimi 249 TL

Lg G3 Ekran Dokunmatik Değişimi Sadece 249 TL

Hayatımızın bir parçası olan akıllı cihazlara bir yenisini daha ekleyen LG, G3 ekran dokunmatik anroid işletim sistemli cep telefonu ile bir cep telefonundan beklediğinizin çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Geniş ekranı, estetik ve kaliteli yapısı, uygun fiyatı ve işlevsel pek çok özelliğiyle özenle satın aldığınız cep telefonunuz her şeyiniz olmaya aday. Kullanım kolaylığı ile estetik ve zarif tasarımı göz dolduracak.

Lg G3 Ekran Dokunmatik Degisimi Servisi
Lg G3 Ekran Dokunmatik Degisimi Servisi

Faydalı uygulamaları, internet ortamında sağladığı kolaylıkları ve çok daha fazlası ile elinizden düşürmediğiniz hassas yapısında olası riskleri de beraberinde getirir. Alınan darbeler veya düşürme sonucu ekranda meydana gelen çizilme, kırılma gibi sorunlar cihazın kullanım kolaylığını da alıp götürebilmektedir. Ekranda yaşanan problemler nedeniyle rahat kullanamadığınız ve aksaklıklara yol açan cihaz zaman kaybını da beraberinde getirmekle birlikte sinirlerinizin gerilmesine neden olabilir.
Teknolojinin sunmuş olduğu imkanlarda problemli bir cihazı kullanmayı kimse istemeyecektir. Ekran kaynaklı problemleriniz için ekran değişimi gerektiğinde ise onarım ve değişim hizmetini daha ucuza mal etmek adına yan sanayi çözümler aramak yerine kaliteli hizmeti alacağınız cep hastanesine başvurabilirsiniz. Kaliteli orijinal malzemeleriyle LG G3 ekran dokunmatik değişimini 249 TL gibi makul bir fiyata yapan firmamız teknik ekibiyle titiz bir çalışma sergileyerek cihazınızı yeni gibi kullanmanıza imkan tanıyacak.
Tüm yedek parça ürünlerimiz marka ve modeline uygun olarak orijinali ile değiştirilmektedir. Garanti kapsamında yaptığımız işlemlerle memnun kalacağınız bir hizmeti çok uygun fiyatlara kalitesinden ödün vermeden sizler de alabilirsiniz. Cihazın kendine özgü estetik tasarımından ödün vermeden değişen ekranı ile aynı kalitede orijinal yedek parça bulunmaktadır. Gelecekte cihazı kullanırken çok daha farklı problemlerle karşılaşmamak adına da tercih edeceğiniz yedek parça seçenekleri cihazı sağlıklı kullanım açısından oldukça önemlidir.
Cep hastanesi farkında güvenle teknik ekibimiz ellerine teslim edeceğiniz cihazınız LG G3 ekran dokunmatik değişimi sonrası estetik görüntüsünü yeniden kazanacak ve yeni gibi kullanımlarınıza imkan tanıyacak. Ücretsiz kargo imkanında firmamıza göndereceğiniz cihazını teknik ekibimiz tarafından hasar tespiti sonrası cihazdaki sorun bilgisi ve maliyeti hakkında kısa sürede sizlere dönüş sağlanarak onay alınması sorası LG G3 ekran dokunmatik değişimi hizmeti verilmektedir. Hiçbir inceleme ücreti talep etmediğimiz hizmetlerimizde kaliteli yedek parça kullanımının yanında kaliteli hizmetlerimizle de tanışarak ihtiyaçlarınızı memnun kalacağınız bir hizmet anlayışında giderebilirsiniz.

Lg G3 Ekran Dokunmatik
Lg G3 Ekran Dokunmatik

LG G3 ekran dokunmatik değişimi gerektiği durumlarda bilmediğiniz yerlere telefonunuzu bırakarak yan sanayi ürünlerle hem paranıza hem de cihazınıza yazık etmeden kaliteli yedek parça ve kaliteli hizmeti tercih edebilirsiniz. İlk günkü kullanım olanağında cihazınızın çok daha sağlıklı çalışmasını sağlayacağınız hizmetlerimizde bütçenizi zorlamayacak uygun fiyatlarla telefon onarım ve tamirini yaptırabilir, alıştığınız cihazınızdan vazgeçmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hasarlı cihazınızda LG G3 ekran dokunmatik değişimi itina ile en ekonomik fiyat avantajlarımızda teknik personellerimizce itina ile yapılmaktadır.

 

İstanbul / Pendik’de Bulunan Firmamızda 1 saat içerisinde onarım imkanı sunuyoruz

Şehir dışı gönderilerin detayı için buraya tıklayın

Saygılarımızla Telefon Hastanesi Ekibi….

LG G3 Ekran Dokunmatik Değişimi Fiyatı 249 TL

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Fiyatı
En Ucuz Lg G3 Ekran Dokunmatik Değişimi Servisi

Price:249
Category: lg     Product #: g3
Regular price:349,TRY
(Sale ends 2017-08-26!)      Available from: Telefon Hastanesi Ltd.Şti
Condition: Good yes! Order now!

lg g3 ekran dokunmatik değişimi by

Bu Yazıyı Paylaş


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...