LG G2 Ekran Dokunmatik Değişimi

LG G2 EKRAN KIRILDI FİYATI NEDİR?

kolaylıkları da beraberinde getirdiği akıllı cihaz aldığı darbeler, düşme veya ezilme tehlikelerine karşı ekranında kararma, çizilme veya kırılma gibi problemlere yol açabilmektedir.

Lg G2 Ekran Dokunmatik Degisimi Fiyatı
Lg G2 Ekran Dokunmatik Degisimi Fiyatı

Firmanın kalitesi ile piyasada iddialı telefonlarından biri olan LG G2 cep telefonları hayatımızı kolaylaştırmanın yanında özenle kullanılmadığı takdirde hassasiyeti nedeniyle başta ekran olmak üzere çeşitli problemlere yol açabilir. Ekran kaynaklı olası problemlerinize karşı LG G2 ekran dokunmatik değişimi orijinaliyle birebir aynı olması oldukça önemlidir. Piyasada orijinaliyle neredeyse aynı fiyatı bulan yan ürünler hem cihazınızda uyum problemlerine yol açabilecek hem de cihazın estetik görünümüne gölge düşürebilecektir. Bütçenize uygun fiyatı ile teknik personel ekibimizin vermiş olduğu hizmetlerimizde LG G2 ekran değişimi 199 TL Fiyatı ile ekran değişimi ihtiyaçlarınızı bütçenize uygun fiyatlarıyla karşılıyor.

Ekran değişiminde orijinallik ne kadar önemli diye sorarsanız olası ekran kaynaklı problemleri tamamı ile geride bırakmış olacaksınız. Aldığınız cep telefonunda paranızın boşa gitmemesi adına ekran değişimi ihtiyaçlarınız için de orijinal ürünleri tercih etmeniz gerekir. Değişim ve hasar önceki tasarımı ile birebir aynı olacak orijinal ekran değişiminde cihazınızı riske atmadan ilk günkü performansında ve estetik dizaynı ile kullanma fırsatı bulabilirsiniz.

Telefon Hastanesi olarak teknoloji alanında vermiş olduğumuz hizmetlerimizde LG G2 ekran dokunmatik değişimi teknik ekibimizce gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetinde orijinal parçaları ve kaliteyi her zaman ön planda tutan firmamız vermiş olduğu hizmetlerin garantisini de sağlamaktadır. LG G2 ekran dokunmatik değişimi ihtiyaçlarınızda ücretsiz kargo imkanı ile adresimize göndereceğiniz telefonunuzun hasar bilgileri ve ekran değişim ücreti sizlere bildirilerek onayınız alınması ile orijinal ekran ile değişimi yapılmaktadır. Cihazınızın kendine özgü tasarımından ödün vermeden bütçenize uygun fiyat avantajlarında kullandığınız ve alıştığınız cep telefonunuzu değiştirme ihtiyacı hissetmeden ekran değişimini firmamıza güvenle yaptırabilirsiniz.

Lg G2 Ekran Dokunmatik Servisi
Lg G2 Ekran Dokunmatik Servisi

Teknik bilgi donanımı ile cihazınızı ilk günkü haliyle garantili şekilde kullanmanın rahatlığını sizler de yaşayacaksınız. Düşme, kırılma, çizilme ve her türlü darbelere karşı ekranın hasar aldığı cihazınızı görüntü kirliliğinden kurtararak piyasa rekabet ortamında çok uygun fiyatlarıyla değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Yan sanayi ürünlerine onlarca para vermek yerine çok daha sağlıklı ve yan sanayi ürünlerle hemen hemen aynı fiyata denk gelecek makul fiyatlarda LG G2 ekran değişimi orijinaliyle hizmetinize sunulmaktadır.

Teknolojide dünya devi olan Lg markasının kalite ve estetik dizaynı ile severek kullandığınız akıllı cihazı olası ekran problemlerinde sizi yarı yolda bırakmadan tüm ihtiyaçlarınızı cep hastanesi farkı ile gidermenize imkan tanıyor. LG G2 ekran dokunmatik değişimi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabileceğiniz gibi çok daha fazlası hakkında da bilgi alabilirsiniz.

İstanbul / Pendik’de Bulunan Firmamızda 1 saat içerisinde onarım imkanı sunuyoruz

Şehir dışı gönderilerin detayı için buraya tıklayın

Saygılarımızla Telefon Hastanesi Ekibi….

LG G2 Ekran Dokunmatik Değişimi Fiyatı 199 TL

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Fiyatı
En Ucuz Lg G2 Ekran Dokunmatik Değişimi Servisi

Price:199 ₺
Category: Ekran Değişimi     Product #: Lg g2
Regular price:,TRY
(Sale ends 2016-08-28!)      Available from:
Condition: Good var! Order now!

Lg G2 Ekran Dokunmatik Değişimi by

Bu Yazıyı Paylaş


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...