iPhone Garanti Kapsamında Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPhone garanti kapsamında ekran değişimi

iPhone Garanti Kapsamında Ekran Değişimi

Mobil cihaz tamir ve bakımında uzmanlık sahibi olan teknik servisimiz iPhone garanti kapsamında ekran değişimi hizmeti vermektedir. Garanti kapsamında iken düşen, sıvı ile temas eden veya çatlayan iPhone ekranlarının değişiminde ekranla birlikte birkaç unsur da değişebilmektedir. Bunlar arasında ön cam, iç ekran, dış panel ve dokunmatik alan bulunmaktadır. Hasarın durumuna göre değişen parçaların sayısı değişiklik göstermektedir. Teknik servisimizde ekran değişiminin yanı sıra anakart değişimi, home tuşu tamiri, ses tuşu tamiri gibi diğer donanım sorunları da itina ile giderilmektedir. Tamirat – değişim sonrası ekran parlaklığı ve dokunmatik testinin ardından müşterinin beğenisine sunulan cihazlar sahibine teslim edilmektedir.


Kaliteli Servis, Uygun Ortam

Ekran değişimi hizmetlerinin steril olması ve statik elektrikten arındırılması şarttır. Bu şekilde cihaz ekranına toz kaçması önlenmiş ve diğer arızaların oluşma riski ortadan kaldırılmaktadır. Kaliteli personelin yanı sıra teknik servis hizmetine uygun bir mekana sahip olan servisimiz iPhone garanti kapsamında ekran değişimi konusunda uzmandır.


iphone garanti kapsaminda ekran değişimi
iphone garanti kapsaminda ekran değişimi

Ekran Değişimi İşleminin Uygulanması

Ekranda zamanla oluşan mürekkeplenme ve renkli çizgilerin giderilmesi adına deneyim sahibi olan teknik ekibimiz, müşteri memnuniyet odaklı ve güler yüzlü hizmet vermektedir. Markaya ait bütün modellerin iPhone garanti kapsamında ekran değişimi anakart, home tuşu, ses tuşu gibi tamirat işlemleri teknik servisimizce yapılmaktadır. Garanti süresi bitmiş cihazlara makul fiyatlarla teknik servis hizmeti vermekteyiz.

iPhone garanti kapsamında ekran değişimi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için sayfamızı https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/ ziyaret edebilir iletişim kısmından adresimizi alabilir ya da 0216 596 0532 numaralı telefonu arayarak Cep Hastanesi APPLE teknisyenlerine bağlanabilirsiniz.

 

Bu Yazıyı Paylaş


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir