Kategori: Samsung

Samsung S5 Ekran Değişimi Ne Kadar ?

Samsung S5 Ekran Değişimi

Samsung S5 Ekran Değişimi

Samsung S5 serisi 2014 yılında satışa sunulmaya başlamış ve satışa çıktığı ilk günden itibaren muhteşem bir kullanıcı yelpazesine sahip olmuş bir akıllı cep telefonu modelidir. Samsung S5 serisi döneminin muhteşem özellikleri ile kullanıcılarına inanılmaz bir kullanım alanı ve farklılıkları sunarak tüm cep telefonu kullanıcılarını kendine çekme özelliği taşımıştır. Samsung S5 akıllı cep telefonu 5.1 inçlik 1920×1080 ekran çözünürlüğüne sahiptir. Samsung S5 akıllı cep telefonunun en önemli özelliklerinden biri de toza ve suya dayanıklı olması özelliğidir. Bu özelliğinden dolayı çok fazla tercih edilme sebebi olmuştur. Samsung S5 Ekran Fiyatı 150 TL ile 300 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat farkının nedeni ise kullanılan ekranın kalitesi ve marka özelliklerinden kaynaklanmaktadır.

Devamını Oku

Samsung Galaxy Note 4 Cam Değişimi Nasıl Yapılır ?

Samsung Galaxy Note 4 Cam Değişimi Fiyatı 199 TL

Samsung Galaxy Note 4 Cam Değişimi Sadece 199 TL

Telefon Hastanesi farkı ile piyasada en ekonomik fiyat avantajlarına Samsung Galaxy Note 4 cam değişimi hizmeti verilmektedir. Cihazınızda ekran görüntüsü yok, yarı görüntü sağlanıyor, dokunmatik çalışmıyor ise cihaz ekranı için cam değişimi gerekebilmektedir. Piyasa ortamında cam değişimi hizmetini ucuza kaçarak yan sanayi ürünleriyle yaptırmak yerine uygun fiyatları ile orijinal parçalarında değişimi bizimle sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku

Samsung Galaxy Note 3 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Samsung Galaxy Note 3 Ekran Camı Değişimi

Samsung Galaxy Note 3 Ekran Camı Değişimi

Her geçen gün kullanıcısı artan Samsung telefonlarında Samsung Galaxy Note 3 serisindeki cihazlar kullanıcısına büyük bir konfor sağlamaktadır. Geniş ekranı, android işletim sistemi, internet ortamına sağladığı kolaylıklar, oyun oynama ve çeşitli aktivitelerin telefon üzerinden gerçekleştirildiği. pek çok uygulamaya imkan tanıyan Samsung Galaxy Note 3 akıllı cihazlar kalitesinin yanında hassasiyetle kullanılması gereken bir üründür.

Devamını Oku