Kategori: Samsung

Samsung Galaxy Note 4 Cam Değişimi Fiyatı 199 TL

Samsung Galaxy Note 4 Cam Değişimi Sadece 199 TL

Telefon Hastanesi farkı ile piyasada en ekonomik fiyat avantajlarına Samsung Galaxy Note 4 cam değişimi hizmeti verilmektedir. Cihazınızda ekran görüntüsü yok, yarı görüntü sağlanıyor, dokunmatik çalışmıyor ise cihaz ekranı için cam değişimi gerekebilmektedir. Piyasa ortamında cam değişimi hizmetini ucuza kaçarak yan sanayi ürünleriyle yaptırmak yerine uygun fiyatları ile orijinal parçalarında değişimi bizimle sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku

Price:199
Category: samsung     Product #: note 4
Regular price:299,TRY
(Sale ends 2017-09-01!)      Available from: Telefon Hastanesi Ltd Şti
Condition: Good yes! Order now!

samsung galaxy note 4 cam değişimi by

Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi 99 TL

Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi

Hayatımızı kolaylaştıran teknoloji devleri arasında bulunan Samsung Galaxy S4 cep telefonu serisini kullanımlarınıza sunuyor. Severek aldığınız ve rahatlıkla kullandığınız cihazınızda olası problemler elbette ki günlük yaşantınızı sekteye uğratabilmektedir. Boş zamanlarınızda oyun oynadığınız, internet dünyasına hızlıca geçiş yaptığınız, cihazınıza çeşitli uygulamalar yüklediğiniz ve en önemlisi hızlı erişim kolaylığında yanınızdan ayırmadığınız S4 serisi cep telefonunuz tüm dünyayı elinizin altına getirecek düzeyde kapasitesiyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Devamını Oku

Price:99
Category: samsung     Product #: S4
Regular price:199,TRY
(Sale ends 2017-08-25!)      Available from: Telefon Hastanesi Ltd.Şti
Condition: Good yes! Order now!

Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi by

Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi Fiyatı 99 TL

Yaşamın her alanında sağladığı kolaylıkları ile dikkat çeken akıllı cihazlarda Samsung Galaxy Note 2 serisi cep telefonları kalitesinin yanında estetik tasarımı ile de dikkat çekiyor. Sosyal medyanın tüm olanaklarına kolaylıkla erişim imkanı, çeşitli uygulamaların bir tıkla elinizin altında olması, gerek iş gerekse sosyal yaşantınızda sizi arayanların kolaylıkla erişim imkanı, oyun oynama ve çok daha fazlası Samsung Note2 de sizleri bekliyor.

Devamını Oku

Price:99 ₺
Category: Samsung     Product #: note 2
Regular price:,TRY
(Sale ends 2016-08-18!)      Available from:
Condition: Good var! Order now!

Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi by

Samsung Galaxy Note 3 Ekran Camı Değişimi 129 TL

Her geçen gün kullanıcısı artan Samsung telefonlarında Samsung Galaxy Note 3 serisindeki cihazlar kullanıcısına büyük bir konfor sağlamaktadır. Geniş ekranı, android işletim sistemi, internet ortamına sağladığı kolaylıklar, oyun oynama ve çeşitli aktivitelerin telefon üzerinden gerçekleştirildiği pek çok uygulamaya imkan tanıyan Samsung Galaxy Note 3 akıllı cihazlar kalitesinin yanında hassasiyetle kullanılması gereken bir üründür.

Devamını Oku

Price:129 TL
Category: samsung     Product #: note 3
Regular price:,TRY
(Sale ends 2016-08-22!)      Available from:
Condition: Good var! Order now!

Samsung Galaxy Note 3 Ekran Camı Değişimi by

Samsung Galaxy S3 Ekran Camı Değişimi 99 TL

Telefon Hastanesi farkı ile çok uygun fiyatlara Samsung Galaxy S3 Ekran Camı Değişimi ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlıyor. Severek aldığınız ve özenle kullandığınız teknoloji harikası ürünler arasında yerini alan cep telefonunuz hasar durumdan günlük yaşantınızı da sekteye uğratabilmektedir. Cihazınızla ilgili problemler yaşadığınızda tamir ve onarım hizmetinin yüksek maliyetini düşünmeden bütçenizi zorlamayacak fiyatlarda cihazınızı yaptırarak yeniden güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Devamını Oku

Price:99
Category: SAMSUNG     Product #: S3
Regular price:,TRY
(Sale ends 2016-08-22!)      Available from: Telefon Hastanesi Ltd.Şti
Condition: Good yes! Order now!

Samsung Galaxy S3 Ekran Camı Değişimi by