Kategori: LG

LG G3 Ekran Dokunmatik Değişimi 249 TL

Lg G3 Ekran Dokunmatik Değişimi Sadece 249 TL

Hayatımızın bir parçası olan akıllı cihazlara bir yenisini daha ekleyen LG, G3 ekran dokunmatik anroid işletim sistemli cep telefonu ile bir cep telefonundan beklediğinizin çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Geniş ekranı, estetik ve kaliteli yapısı, uygun fiyatı ve işlevsel pek çok özelliğiyle özenle satın aldığınız cep telefonunuz her şeyiniz olmaya aday. Kullanım kolaylığı ile estetik ve zarif tasarımı göz dolduracak.

Devamını Oku
lg g3 ekran dokunmatik değişimi lg g3 ekran dokunmatik değişimi 249Category: lg Product #: g3Regular price:$349TRY (Sale ends ) Available from: Telefon Hastanesi Ltd.ŞtiCondition: Good yes! Order now!

LG G2 Ekran Dokunmatik Değişimi

LG G2 EKRAN KIRILDI FİYATI NEDİR?

kolaylıkları da beraberinde getirdiği akıllı cihaz aldığı darbeler, düşme veya ezilme tehlikelerine karşı ekranında kararma, çizilme veya kırılma gibi problemlere yol açabilmektedir.

Devamını Oku
Lg G2 Ekran Dokunmatik Değişimi Lg G2 Ekran Dokunmatik Değişimi 199 ₺Category: Ekran Değişimi Product #: Lg g2Regular price:$TRY (Sale ends ) Available from: Condition: Good var! Order now!

LG G2 Batarya Şişme Sorunu Karşısında Ne Yapmalısınız?

Orjinal LG G2 Batarya Değişimi Fiyatı 75 TL

LG firmasının önemli telefonlarından biri sayılan G2 çıktığı ilk günden beri ülkemizde pek çok kullanıcının tercihleri arasına girdi. Şarj dayanıklılığı konusunda bekleneni veren G2 serisi, aşırı hız beklemeyenler için güzel ve uygun fiyatlı bir seçim oldu.

Devamını Oku
Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!