Kategori: İphone

iPhone Ekran Kalibrasyonu Sorunu ve Çözüm Yolları ?

iPhone ekran kalibrasyonu konusu

iPhone Ekran Kalibrasyonu Nasıl Yapılır ?

iPhone telefonunuz var ve  uzun zamandır kullanıyorsanız, zaman içerisinde ekran üzerinde bulunan Home tuşunun  işlevini yitirdiğini bilirsiniz. Oldukça işlevsel olan ve ekran kilidi açmaya, ana menüye dönmeye ve açık uygulamaları görüntülemeye yarayan Home tuşu,  zamanla daha az duyarlı hale gelmektedir. Home tuşuna bastığınızda herhangi bir şey olmuyor veya bir kaç kez bastıktan sonra işlem yapmaya devam ediyorsa, home tuşunuzun kalibre edilmesinin vakti gelmiş demektir. Apple  her ne kadar home tuşu sorunlarına çözüm üretmeye çalışsa da, yazılımsal bir hata olarak karşımıza çıkan iPhone ekran kalibrasyonu sorunu hala devam etmektedir.

Devamını Oku

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPhone 6 Plus ekran değişimi

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Hakkında ?

Apple markasının iPhone 6 plus telefonu alışılmışın dışına çıkarak 2014 yılında 5,5 inç ekran boyutuyla tanıtımı yapıldı ve ardından satışa sunuldu. Bir önceki seride 4 inç ekran boyutu olan Iphone telefonların birden 5,5 inç ekran boyutlu çıkardığı Iphone 6 plus bir çok Iphone kullanıcısı tarafından satışa sunulduğu tarihte ilgi gördü. Daha büyük ve daha özellikli bir ekranla kullanıcılara ulaşan Iphone 6 plus kullanıcı hatası kaynaklı olarak ekran hasarlarını, çatlaklarını, kırılmalarını yanında getirdi. Bu bağlamda iPhone 6 plus Ekran Değişimi de büyük önem taşımaya başladı.

Devamını Oku

En Ucuz iPhone 6 Ekran Camı Fiyatı

Kırılan İphone 6 Ekranlarını Uygun Fiyata Değiştirmenin Tek Adresi

Bazı iphone 6 telefon kullanıcılarının yaptığı yanlışlardan biri, meydana gelen sorunlarda severek kullandıkları telefonlarını konusunda uzman olmayan veya orijinal yedek donanım parçaları kullanmayan teknik servislere teslim etmeleri. Emin olmayan ellerde telefonunuz tamir edilmeye veya orijinal olmayan değişim ürünleri kullanıldığında, bu işlemler daha büyük sorunlara sebebiyet verebilir. Bazı işlemlerde ise kalitesi nedeniyle tercihe ettiğiniz iphone 6 telefonunuz orijinal görüntüsünü bile kaybedebilir. Kasa değişimleri, en ucuz iphone 6 ekran camı fiyatı, şarj sorunları, ekran sararmaları, açılmama, kapanmama sorunları, arka kapak değişimleri, kamera sorunları gibi aklınıza gelebilecek tüm telefon problemlerinde size yardım elini uzatan, size uzman tavsiyelerde bulunan sağlam bir teknik servis hizmeti var: Telefon Hastanesi

Devamını Oku

Pendik iPhone Teknik Servisi Nerde Bulurum ?

Pendik iPhone Teknik Servisi Sorununa Kesin Çözüm

Pendik iPhone Teknik Servisi Sorununa Kesin Çözüm

Ülkemizde adından çok söz ettiren telefonlardan biri de iPhone’dir. Şık bir tasarıma sahip telefon bazı kullanıcıların vazgeçemediği bir tasarım olarak kullanılmaya devam ediyor. Artıları ve eksileriyle Apple firmasının ün yapmış telefonunun ince ve eşsiz görüntüsü kimileri için günümüzde popülerliğini devam ettiriyor. Sizin için değerli bir alışkanlığa dönmüş telefonunuzun zaman içinde geçirdiği ufak tefek kazalar sonucu kullanılmayacağını düşünüyorsanız, bir kez daha düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Her türlü kasa sorunu ile ilgili orijinal parça ve fikirlerle hareket eden firmamız sektöre kazandırdığı yenilikçi bakım ve onarım işlemleri ile sizin iPhone kullanımınızı devam ettirmek için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Devamını Oku

iphone 6 Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

iphone 6 Kasa Değişimi Fiyatı

iphone 6 Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone telefonu kullanan çoğu kullanıcımızın yaşadığı sorunlardan biri telefonun orijinal görüntüsüne zarar veren ve çoğu zaman kullanılmaz hala getiren kasa ezilmeleri, çizilmeleri ve kırılmaları. Bu noktada kullanıcılarımızın iki sorusu oluyor; “Telefonumun eski hale getirilmesi mümkün mü?” ve “iphone 6 Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar?”

Devamını Oku