Kategori: Genel

iPhone 6 Ekran Servisi

iPhone 6 Ekran Servisi

Bazı iphone 6 telefon kullanıcılarının yaptığı yanlışlardan biri, meydana gelen sorunlarda severek kullandıkları telefonlarını konusunda uzman olmayan veya orijinal yedek donanım parçaları kullanmayan teknik servislere teslim etmeleri. Emin olmayan ellerde telefonunuz tamir edilmeye veya orijinal olmayan değişim ürünleri kullanıldığında, bu işlemler daha büyük sorunlara sebebiyet verebilir. Bazı işlemlerde ise kalitesi nedeniyle tercihe ettiğiniz iphone 6 telefonunuz orijinal görüntüsünü bile kaybedebilir.  Kasa değişimleri, iphone 6 ekran servisi, şarj sorunları, ekran sararmaları, açılmama, kapanmama sorunları, arka kapak değişimleri, kamera sorunları gibi aklınıza gelebilecek tüm telefon problemlerinde size yardım elini uzatan, size uzman tavsiyelerde bulunan sağlam bir teknik servis hizmeti var: Cep Hastanesi

Devamını Oku

iPhone 6 Tamir Servisi

iPhone 6 Tamir Servisi

iPhone 6 telefon modelleri Apple firmasının kullanıcılarına sunmuş olduğu en gelişmiş modellerinden biri olarak yaygın olarak kullanılmakta. Grafik özelliklerinin yanında zarif tasarım özellikleri ile iddialı bir çıkış eline geçiren iPhone 6 modeli ülkemizde yoğun bir halde ilgi görmeye devam ediyor. Büyük beklentilerle satın almış olduğumız iPhone 6 cihazlarımıza ödediğimiz paranın karşılığını alabilmek, her türlü arıza ve sorunlarda uygun fiyatlı bir çözüm bulabilmek fazlaca önemli.Biz de bu beklentilerinize cevap verecek bir iPhone 6 tamir servisi hizmeti ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. iPhone 6 tamir servisi ve öteki telefon modelleri mevzusunda uzman teknisyen kadromuz tüm beklentilerinize hızlı çözümler üretiyor.

Devamını Oku

Samsung Galaxy S5 Ekran Cam Değişimi

Samsung Galaxy S5 Ekran Cam Değişimi

Samsung serisi S5 aletinızın ekran camı kırıldı diye dert edinmeyin. Aletin yere düşmesi, çanta yada cebinizde sıkışması, yaşanması olası darbeler ve buna benzer nedenlere bağlı olarak ekran camı kırılıp çizildiyse S5 cihazının hem kullanımlarında sıkıntı yaşanabilir hem de estetik görünümü bozulabilir. S5 cam değişimi Ön cam kırıldığı yada çizildiği takdirde cihazınızda ekran görüntüsü var ve dokunmatiği kullanabiliyor iseniz tüm ekran değişimi yerine yalnızca cam değişimi ile problemlerinizi giderebilirsiniz.

Devamını Oku

Cep Telefonu Teknik Servis

Cep Telefonu Teknik Servis

Cep telefonları gündelik yaşamımızın ayrılmaz bir parçası. Bizi tüm sevdiklerimize bağlayan bu akıllı kutuları yanımızdan ayırdığımızı artık düşlemek çok güç. Farklı model ve seçeneklerle yaşamımıza girmiş bu pratik araçların sorunları karşısında doğru cep telefonu teknik servis hizmeti almak elbet hepimizin hakkı, öyle değil mi? Sektöründe 12 yılı devirmiş olan firmamız İstanbul başta olmak üzere pek çok ile telefon onarım ve onarım hizmeti verirken sizin beklentileriniz doğrultusunda hareket ediyor. Genişleyen ekibimizle birlikte ilklerden biri olmanın gururunu sizinle paylaşmak ve size kendimizi daha iyi bir halde anlatmak istedik.

Devamını Oku

Note 2 Cam Değişimi

Note 2 Cam Değişimi Samsung serisinde bir telefondan beklediğinizin çok daha fazlasını bulacağınız Note 2 cep telefonu günlük yaşantınızın her açıdan bir parçası olacak. Geniş kapasitesi ile çeşitli uygulamaları indirebileceğiniz, interneti çok daha kolay ve hızlı kullanımınızı sağlayabileceğiniz. Boş vakitlerinde çeşitli oyunlar oynayabileceğiniz Note 2 ile çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Devamını Oku