Kategori: Genel

İphone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler – Telefon Hastanesi

İphone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler – Telefon Hastanesi

İphone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler

İletişim, geçmişten günümüze her daim olan bir kavramdır. İnsanlar bazen sözlü bazen de sözsüz olacak şekilde birbirleri ile iletişime girerler. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, hayatımızda da birçok kavram değişmeye başladı. Bunlardan biri de şüphesiz, cep telefonlarıdır. Artık nerede olduğunuz, anında gözlemlenebiliyor. Daha bunun gibi birçok örnek sayılabilir. Cep telefonları, insanlar için neredeyse bir organları gibi olmaya başladı. Cep telefonları olmadan dışarıya çıkamazlar, çıkarlarsa da unutmuş gibi yaparlar.

İphone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler - Telefon Hastanesiİphone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler - Telefon Hastanesi
İphone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler – Telefon Hastanesi
Devamını Oku

Telefon Hastanesine Kargo Gönderimi Hakkında

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR ?

YURTİÇİ KARGO ve MNG KARGO ile TELEFON HASTANESİ arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede YURT İÇİ kargoya giderek bir tek 311748961 nolu kargo gönderim numaramızı yada MNG kargoya giderek 248789196 nolu kargo gönderim numaramızı verdiğiniz taktirde cihazınız özel olarak paketlenerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır.

Devamını Oku